Історія працевлаштування подружжя із Черкаського району

Дата: 18.08.2021 15:58
Кількість переглядів: 619

Фото без опису

Історія працевлаштування подружжя із Черкаського району

Донедавна, Олена та Юрій Підлісні зі Степанок, були клієнтами Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості. Олена за освітою акушер, тривалий час працювала за спеціальністю, але з незалежних від неї обставин була змушена змінити професію. Звільнившись, у грудні 2020 року звернулася до служби зайнятості. Під час перебування на обліку Олена активно включилася до процесу пошуку роботи, виходячи з наявної освіти та досвіду роботи. «Під час прийому, кар’єрний радник служби зайнятості почула, що я захоплююсь в’язанням, та запропонувала пройти співбесіду за професією «в’язальник схемних джгутів, кабелів та джгутів». Співбесіда пройшла успішно. Попереду на  мене чекало проходження навчання у м. Івано-Франківську, де я здобувала нові навички та отримала гарно оплачувану роботу», - зазначає Олена. 

У червні поточного року, Олена Підлісна була працевлаштована в ТОВ «Роботіка Кабель» м. Івано-Франківськ. 

Чоловік Олени - Юрій Підлісний працював трактористом. Так склалось, що змушений був звільнитися.

«За допомогою з пошуком нової роботи дружина порадила звернутись до служби зайнятості, дослухавшись поради дружини я не пошкодував, оскільки тут мені вдалося знайти роботу «апаратника круп’яного виробництва» - говорить чоловік.

Від серпня цього року, Юрій Підлісний працює в ТОВ «Агрофірма «Пола».

«Подружжя Підлісних скориставшись послугами служби зайнятості отримали бажаний результат, а Черкаська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості демонструє сприяння у працевлаштуванні подружжя, як приклад допомоги та підтримки безробітних. Працівники філії стараються донести до клієнтів інформацію та надати необхідні послуги, максимально застосовуючи індивідуальний підхід», - підкреслив директор філії Олександр Гриценко.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано