Інформаційний семінар для суб’єктів пробації

Дата: 06.10.2021 10:59
Кількість переглядів: 946

Фото без описуФото без опису

Інформаційний семінар для суб’єктів пробації

В рамках співробітництва між Черкаською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості та філією Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області, періодично проводяться спільні заходи з метою соціальної адаптації та психологічної підтримки засуджених.

Співпраця триває в напрямках інформування та консультування суб’єктів пробації із загальних питань зайнятості з елементами техніки пошуку роботи та сприяння працевлаштуванню.

Нещодавно для осіб засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та осіб, які готуються до звільнення або звільняються з місць позбавлення волі було проведено черговий інформаційний семінар.

Під час заходу завідувач сектору активної підтримки безробітних Віта Вахненко та провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Гришко надали інформацію про послуги служби зайнятості, електронні сервіси, якими можна скористатися, ознайомили з найзатребуванішими вакансіями на ринку праці.

Крім цього, учасники дізнались про секрети успішної співбесіди з роботодавцем та отримали поради у самопрезентації від провідного фахівця з питань зайнятості сектору активної підтримки безробітних Олени Сербіної.

Підводячи підсумки проведеного заходу, заступник начальника Черкаського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Черкаській області, підполковник внутрішньої служби Юлія Некраса, наголосила, - «Офіційна робота та матеріальна стабільність зменшує ризик вчинення нових кримінальних правопорушень, а найважливішою умовою успішної соціальної адаптації осіб даної категорії є їх працевлаштування та подальша трудова діяльність».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано