Привітання з Днем захисників та захисниць України!

Дата: 14.10.2021 06:06

Шановні воїни, захисники Батьківщини, дорогі ветерани та співвітчизники! Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва!

Цей день поєднує державні, родинні і духовні цінності, які символізують зв'язок поколінь та особливо шануються українцями. Сьогодні ми вшановуємо тих, хто присвятив своє життя захисту рідної держави, хто, виконуючи свій обов’язок на бойовому посту чи у мирній справі, робить внесок у справу захисту держави, всіх, хто ціною свого життя вписав в історію свої героїчні імена.

У цей святковий день бажаємо незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, світлого неба над головою, квітучих садів, радісних від щастя родин і нескінченного добра в незалежній, вільній і багатій державі!

Виконавчий комітет Леськівської сільської ради