Приєднуйтеся до національного тестування на цифрову грамотність — Цифрограм 2.0.

Дата: 04.11.2021 16:25
Кількість переглядів: 652

Фото без описуПропонуємо приєднатися до національного тестування цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта впроваджений Міністерством цифрової трансформації України.

Платформа Дія.Цифрова освіта, де розміщений Цифрограм 2.0, розроблена за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва й реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge. Національний тест на цифрову грамотність втілений за підтримки проєкту «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Сучасний світ диктує свої вимоги. Володіння основами цифрової грамотності в більшості сфер людської активності є однією з обов’язкових умов ефективної роботи. Цифрограм 2.0 допоможе виявити загальний рівень цифрової грамотності, прогалини в цифрових навичках і зорієнтує, які саме компетенції варто вдосконалити. Завдання тесту систематизовані за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1., адаптованої українськими експертами.

Тестування передбачає перевірку базових знань і навичок із цифрової грамотності в 6 сферах:

  • Основи комп’ютерної грамотності;
  • Інформаційна та медіаграмотність;
  • Створення цифрового контенту;
  • Комунікація і взаємодія в цифровому суспільстві;
  • Безпека в цифровому середовищі;
  • Вирішення технічних проблем.

Компанії та організації можуть проходити Цифрограм 2.0 командами співробітників. Для цього необхідно ввести назву компанії українською мовою без лапок. Покращити рівень цифрової грамотності по окремих сферах можна на національній онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта, де розміщено в безкоштовному доступі більше 55 освітніх серіалів за участі експертів і селебріті.

Пройти тестування можна за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/digigram


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано