Що таке УНЗР і для чого він потрібен?

Дата: 09.11.2021 15:29
Кількість переглядів: 531

Фото без опису

УНЗР- це унікальний номер запису реєстру в Єдиному державному демографічному реєстрі (ЄДДР), тобто цифровий незмінний ідентифікатор людини, який допомагає швидко та достовірно встановити особу. 

    Складається він з 13 цифр та формується при первинному внесенні даних громадянина в ЄДДР і в разі зміни прізвища, імені або будь-яких інших відомостей всеодно залишається незмінним. Тобто УНЗР присвоюється один раз на все життя. 

Вікових обмежень для отримання УНЗР немає.

 

УНЗР прописаний на вашому документі, як вказано на малюнку.

Фото без опису

 

     Зараз його можна отримати безпосередньо при народженні малюка. Також УНЗР автоматично присвоюється при оформленні паспорта громадянина України у вигляді ІД-картки або паспорта громадянина України для виїзду за кордон. 

     Щороку розширюється спектр використання УНЗР- від реєстрації актів цивільного стану й зміни місця проживання  - до внесення обов'язкових страхових платежів, отримання пенсій до е-декларування та  послуги єМалятко на порталі “Дія”.

     Отже, в майбутньому передбачається, що УНЗР надаватиме громадянам доступ до безлічі електронних сервісів та послуг держави і значно полегшить документообіг в країні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано