Привітання з Новим 2022 роком!

Дата: 31.12.2021 11:18

Шановні жителі громади!

Від щирого серця вітаємо Вас із прийдешнім Новим роком та світлим Різдвом Христовим!

Ми стоїмо на порозі Нового, 2022 року. Рік, що минає, приніс для нас багато цікавих подій, успішних проектів та вдало реалізованих планів. Надіємось, що прийдешній рік стане для Леськівської громади – роком досягнень, а для кожного мешканця – роком стабільності.

Бажаємо здоров’я і добробуту кожній родині, тепла у серцях і достатку в оселях. Нехай прийдешній рік здійснить Ваші добрі надії і прагнення, буде щедрим на добрі справи, незабутні враження, дарує тепло рідних сердець, здійснення творчих задумів та мрій. Нехай ці чудові зимові свята будуть радісними та щедрими, додадуть наснаги, життєвих сил, гарного настрою, веселої вдачі та оптимізму, а Різдвяна зірка осяє життєвий шлях надією та благодаттю.

Виконавчий комітет Леськівської сільської ради