ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЛЕСЬКІВСЬКОЇ СТГ!!!!

Дата: 24.02.2022 08:31

Шановні мешканці громади!

Відсьогодні в Україні введений воєнний стан.

На території держави військові частини та склади зазнають диверсійних атак.

Звертаємося до громадян оперативного резерву першої черги – відповідно до Наказу Президента України «Про призов резервістів на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період» відповідним особам необхідно з'явитися до військоматів.

Звертаємося до усіх зберігати спокій, не піддаватися паніці. Без нагальної потреби не здійснювати поїздок до міста та до навколишніх населених пунктів. Якщо виходите з дому – беріть з собою документи, які посвідчують особу.

Наразі, з міркувань безпеки, заклади освіти громади працюють в дистанційному режимі.

Виконавчий комітет Леськівської сільської ради працює у режимі 24/7.

Інформаційні повідомлення про ситуацію та про необхідні дії від населення будуть висвітлюватися і надалі

Все буде Україна!

Сільський голова