УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Дата: 01.03.2022 11:32

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 13 статті 8 Закону України "Про правовий режим воєнного стану", згідно розпорядження Леськівського сільського голови від 28.02.2022 року №29 “Про заборону реалізації  алкогольних та слабоалкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі на території Леськівської територіальної громади”, ЗАБОРОНИТИ: з 01.03.2022 року на період дії воєнного стану суб'єктам підприємницької діяльності реалізацію алкогольних та слабоалкогольних напоїв та речовин вироблених на спиртовій основі на території Леськівської сільської територіальної громади з метою забезпечення громадської безпеки та порядку.