ОГОЛОШЕННЯ!!! Створюється новий батальйон територіальної оборони

Дата: 09.03.2022 09:30

Триває чотирнадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському військовому вторгненню.

На базі колишнього Черкаського району створюється новий батальйон територіальної оборони.

Всі військовозобов’язані які служили або мають військовий квиток повинні поповнити ряди батальйону територіальної оборони Черкаського району.

Командування новоствореного батальйону буде проводити навчання. Зараховані військовослужбовці будуть нести службу в межах колишнього Черкаського району.

Звертатися в Черкаський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки м. Сміла, вул. Юрія Кондратюка 34, тел. 04733-2-45-33 або в ЦНАПи сіл громади для попереднього запису. Вразі необхідності доставка буде забезпечена транспортом сільської ради.

До зброї брати і сестри!

Захистимо рідну землю!

Перемога буде за нами!

Слава Україні!!! Героям слава!!!