УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ! Батьківщина в небезпеці!

Дата: 13.03.2022 12:22

Батьківщина в небезпеці!

Триває вісімнадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському військовому вторгненню.

Вчора і сьогодні до лав Збройних сил та Національної гвардії України відбули чергові добровольці із сіл нашої громади.

Реальним способом зупинити ворога на дальніх підступах до своєї домівки, до своєї родини, є вступ до лав Збройних сил та Національної гвардії України для надання збройної відсічі окупантам.

Нагадуємо, що військовозобов’язані, після оголошення загальної мобілізації, зобов’язані з’явитися до військкомату і долучитися до оборони країни та захисту своїх рідних.

Черкаський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Збройних сил України (районний військкомат) знаходиться в м. Сміла, вул. Юрія Кондратюка 34, тел. 04733-2-45-33.

Виконком Леськівської сільської ради проводить попередній запис військовозобов’язаних за телефоном 063-479-17-16 або в ЦНАПах сіл громади та щоденно надає транспорт для доїзду до військкомату.

До зброї брати і сестри!

Захистимо рідну землю!

Перемога буде за нами!

Слава Україні!!! Героям слава!!!