Дата: 29.04.2022 15:24

Для забезпечення належного надання житлово-комунальних і ритуальних послуг на території Леськівської сільської ради в особливий період, виконавчий комітет Леськівської сільської ради прийняв рішення від 29.04.2022 року № 27 «Про визначення єдиного надавача послуг з централізованого водопостачання, поводження з побутовими відходами та ритуальних послуг на території Леськівської сільської територіальної громади» відповідно до якого КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАШ ДІМ ЛЕСЬКИ" ЛЕСЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 39212310) визначається єдиним надавачем послуг з централізованого водопостачання, поводження з твердими побутовими відходами (крім поселення «Геолог») та ритуальних послуг на території Леськівської сільської територіальної громади з 01 травня 2022 року.

Звертаємо увагу, що тарифи на житлово-комунальні і ритуальні послуги, умови та об’єми їх надання не змінюються.

При цьому запроваджуються такі єдині банківські реквізити по оплаті житлово-комунальних послуг:

Одержувач: КП «Наш дім Леськи», Код 39212310

р/рUA323052990000026001031600448 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Призначення платежу: «назва послуги, ПІБ, адреса надання послуги».