УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 14.06.2022 14:38

Податки – це важливе джерело для забезпечення потреб держави,  а в теперішній важкий час і Збройних Сил України!

Зараз наша держава як ніколи потребує своєчасного надходження коштів до бюджету.

Звертаємось до жителів громади, до підприємств та фізичних осіб підприємців, які провадять свою діяльність на території  Леськівської Т Г та просимо вас вчасно сплатити податки, а саме:

Громадяни:

• Земельний податок з фізичних осіб (квитанцію для сплати податку можна отримати в Центрі надання адміністративних послуг свого села)

• Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування

• Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості

• Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості

Фізичні особи підприємці, підприємства, організації:

• ПДФО

• Єдиний податок

• Податок на прибуток

• інші податки, передбачені законодавством України.

У разі виникнення питань щодо зобов’язань по сплаті вказаних податків, просимо звертатися до сектору по роботі з податковим боргом ГУ ДПС  у Черкаській області за телефоном (096)161-51-56 або до Леськівської сільської ради за телефоном (073)053-94-26.

В разі несвоєчасної сплати податків будемо змушені опублікувати списки боржників.

Дякуємо всім платникам за підтримку держави та Збройних Сил України!