Уряд забезпечив підвищення соціальних стипендій Верховної Ради України для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з малозабезпечених сімей

Дата: 15.07.2022 15:12
Кількість переглядів: 180

Фото без опису

Уряд забезпечив підвищення соціальних стипендій Верховної Ради України для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з малозабезпечених сімей

? Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що Уряд затвердив Порядок призначення і виплати соціальних стипендій Верховної Ради України для здобувачів фахової передвищої та вищої освіти та підвищив розмір соціальних стипендій Верховної Ради України для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для дітей з малозабезпечених сімей.

Відповідно до ухваленого рішення соціальних стипендій Верховної Ради України підвищуються наступним чином.

?? Для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в закладах фахової передвищої та вищої освіти:

• віком до 18 років - стипендії збільшуються до 5 891 грн,

• віком від 18 до 23 років – стипендії збільшуються до 5 582 грн.

Для дітей з малозабезпечених сімей:

• з числа студентів закладів фахової передвищої освіти – стипендії збільшуються до 1 335 грн,

• з числа студентів закладів вищої освіти - стипендії збільшуються до 1 770 грн.

Соціальні стипендії Верховної Ради України можуть отримати студенти, які за результатами навчального семестру не мають академічної заборгованості, незадовільних результатів навчання та включені до рейтингу успішності.

?? Вказане рішення розроблено на виконання постанови Верховної Ради України від 17.12.2021 № 1988-ІХ „Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України „Про заснування соціальних стипендій Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей” щодо підвищення розміру соціальних стипендій Верховної Ради України та уточнення деяких положень”.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано