Щодо проходження працівниками підприємств обов’язкових попередніх (до прийняття на роботу) і періодичних медичних оглядів під час воєнного стану.

Дата: 09.08.2022 09:27

Обов’язкові попередні (до прийняття на роботу) і періодичні медичні огляди під час воєнного стану повинні проходити працівники:

• Підприємств харчової промисловості, громадського харчування і торгівлі.

• Лікувально-профілактичних, дошкільних і навчально-виховних закладів.

• Водопровідних споруд. Об’єктів комунально- побутового обслуговування.

• Інших підприємств, установ, організацій, професійна чи інша діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може спричинити поширення інфекційних захворювань, виникнення харчових отруєнь.

• Зайняті на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці.

А також обов’язкові щорічні медичні огляди повинні проходити особи віком до 21 року.

Черкаське відділення Фонду соціального

страхування України у Черкаській області