Привітання з Днем захисників та захисниць України!

Дата: 14.10.2022 08:23

З Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Не випадково День захисників і захисниць України збігається з Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці, а також із датою створення Української повстанської армії. Вшанування Покрови зародилася ще в козацьку добу як опікунки українського війська.

Сьогоднішні воїни Збройних Сил України, Національної гвардії, ТРО, добровольчих батальйонів - спадкоємці тих, хто боронив кордони й безпеку своєї землі впродовж століть. Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. У сьогоднішніх далеко непростих і нелегких обставинах життя українського народу ми просимо у Пресвятої Владичиці її Покрову над усіма Вами.

Низький уклін і щирі побажання здоров’я, добробуту і довголіття всім, хто захищає і захищав Україну!

Вічна пам’ять, тим, хто назавжди лишився у наших серцях, чиї прізвища викарбовано на сторінках української історії!

Виконавчий комітет Леськівської сільської ради