Привітання з нагоди Дня села!

Дата: 14.10.2022 12:25

Шановна громадо!

14 жовтня села Думанці, Чубівка, Худяки та Чорнявка відзначають День Села.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашій мальовничій місцевості. Славна історія кожного села є часткою історії нашої громади, району, області, держави. А історію творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та ваша, дорогі односельці.

На жаль, триває восьмий місяць війни… Важко… Страшно… Нестерпно боляче від втрат. Але ми маємо триматися, бути сильними. І маємо продовжувати жити, працювати і дякувати за кожен світанок! Віримо та знаємо, що все буде гаразд. Адже ми на боці добра!

Дорогі земляки! Від імені сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем села! Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до вас, дарує щасливі літа, чистого неба і просто людського тепла!

Микола Бас