Графік відключень електроенергії станом на 01.11.2022 для Леськівської СТГ

Дата: 01.11.2022 13:34

1 черга

Години застосування: 00:00 - 02:00, 06:00 - 08:00, 12:00 - 14:00, 18:00 - 20:00

с.Леськи вулиці: Північна, Чигиринська, Гоголя, Б.Хмельницького, Центральна, Медова, Миру, Дніпровська, Квіткова, Виноградна, Яблунева, Київська, Гуріненка, Фіронова, Василина, Клименка, Свердлова . ТОВ "Агростар", ПАТ "Черкасигаз", КП "Наш дім Леськи", ЗАТ "UMC",ТОВ "Астеліт", ОСББ"Геолог", ПАТ "АЗОТ", ПП, "Дніпро-Леськи" та приватні підприємці.  Б.Хмельницького, Дніпровська, Садова, Нижня, Миру, Шевченка, Медова, Виноградна, Центральна, Надгірна, Київська, Гуріненка, Василини, Клименка, Молодіжна, Київська, Фіронова, Пушкіна, Квіткова, пров. Вишневий, Школа, лікарня, відділення "Ощадбанку", відділення зв'язку, ТОВ "Агростар", ТОВ "Комбінат-Черкаси", ПП "Агростройсервіс-2007", Черкаський консервний завод, КП "Наш дім-Леськи", ПП "Інститут з питань іхтіології", ПАТ"Черкасигаз", "Прат Лиманне господарсво ім..Шевченка", ЗАТ "Київстар", ЗАТ "Інтертелеком", дитячий садок "Веселка", та приватні підприємці.

с.Худяки, вул: Черкаська, Козацька, Фабрична, Калинова, Дніпрова, Жовтнева, Польова, Медова, Шевченко, Центральна, Шкільна, Сонячна. Енергодільниця, школа, будинок культури, дитсадок "Яблунька", ПАТ "Черкасигаз", ТОВ "Маяк-Худяки", ТОВ "Р1" , ПАТ "Укртелеком", Комунальне підпр-во "Агроекосервіс" Леськівської сільради та приватні підприємці, МП "Везувій"

с.Думанці, вул: Благовісна, Пушкіна., Сільська Рада, школа, відділення «Ощадбанку», клуб, ФАП та приватні підприємці.

2 черга

Години застосування: 02:00 - 04:00, 08:00 - 10:00, 14:00 - 16:00, 20:00 - 22:00

с.Худяки вул: Вишнева, Медова, Шевченка, Придніпровська, Затишна, Калашника, Черкаська, Талдицька, Миру, Мічуріна, Набережна, Франка, Шкільна, Брика, Нова, Садова, Різдвяна, Гуржія, Жовтнева, Сонячна, Центральна, Благовісна, Зелена. Аптека,свердловина, лікарня, відділення зв’язку,церква ЕХБ, ПАТ "Укртелеком" АТС, ТОВ "Маяк-Худяки", СФГ "Аграр", КП Агроекосервіс, ТОВ "Мясопромторг", ТОВ ВП "Укрдрев", ПАТ "Черкасигаз" та приватні підприємці.

с.Чубіївка вул: Монастирська, Берегова, Гоголя, Миру. Провулок Козацький, ПАТ "МТС", монастир, ФАП Комунальний медико-саніт заклад та приватні підприємці.

с.Думанці вул: Благовісна, Шевченка, Пушкіна, СТОВ "Нива". Зелена, Гагаріна, Садова, Лісна. Дитсадок, свердловина, клуб, ПАТ"Укртелеком" АТС, ТОВ "Дельта", ТОВ "Черкасикераміка", СФГ "Горняк" та приватні підприємці.

с. Леськи ТОВ «Агростар» .

с.Чорнявка вул: Миру, Благовісна, Садова, Гагаріна, Черняховського, Березовська, Шевченка, пров. Гагаріна. школа, відділення зв’язку, РайСТ,ПАТ Укртелеком,АТС, Церква, СТОВ "Нива", СТ "Тясмин", ПАТ "Київстар", кооператив "Тясмин, ТОВ "Біхайв", ТОВ "Древ-Град", Чигиринський Держлісгосп (Чорнявське лісництво) та приватні підприємці.

3 черга

Години застосування: 04:00 - 06:00, 10:00 - 12:00, 16:00 - 18:00, 22:00 - 24:00

с. Леськи вул: Косогірна, Пушкіна, Північна, Гайова, Гоголя, Дніпровська, Шевченка, Б.Хмельницького, Центральна, Л.Українки, Гагаріна, Черкаська, пров. Косогірний, дільнична лікарня, дитячий садок, клуб, ТОВ "Агростар", ТОВ "Астеліт", СПМК по газифікації, КП "Наш дім Леськи", ПАТ "Укртелеком" АТС, ТОВ "Маклаут-ЧС", ТОВ "Максим Стоун" та приватні підприємці.