Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади - заступника начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату виконавчого комітету Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області

Дата: 07.12.2022 15:40
Кількість переглядів: 214

Фото без опису

 

Повідомлення про оголошення конкурсу

 

         Виконавчий комітет Леськівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату виконавчого комітету Леськівської сільської ради.

          Умови проведення конкурсу:

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії виконавчого комітету Леськівської сільської ради такі документи:

- заяву про участь  у конкурсі на ім’я голови конкурсної комісії, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку форми П 2-ДС з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації з додатками;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік - тип – кандидата на посаду - (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК) у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію трудової книжки;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

    - документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови, як навчального предмету (дисципліни) або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови.

 

      Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади:

      Основні вимоги до кандидата: 

  1. Громадянство України.
  2. Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста відповідно професійного спрямування. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2 років. 
  3. Вільне володіння державною мовою.
  4. Повинен знати Конституцію України; Бюджетний кодекс України; Податковий кодекс України; закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про бухгалтерський облік», «Про запобігання корупції», інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, а також інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; основні програми роботи на комп’ютері.

Документи приймаються Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Леськівської сільської ради протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: вул. Центральна, 53,   с. Леськи, Черкаський район, Черкаська область, телефон для довідок 063-242-65-11.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано