Конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Леськівської сільської територіальної громади

Дата: 14.02.2023 11:14

Оголошення

Виконавчий комітет Леськівської сільської ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Леськівської сільської територіальної громади.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 20.03.2023 16.00 год.

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Також оголошується відбір членів конкурсної комісії від підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги та власників (їх об’єднань) або наймачів, користувачів, у тому числі орендарів розміщених на території Леськівської сільської територіальної громади.

Розгляд заяв відбуватиметься по черзі подання.

Кінцевий строк подання заяв: 14.03.2023 16.00 год.