Оголошення для жителів с. Худяки!

Дата: 03.04.2023 12:11

До уваги жителів с. Худяки!

Повідомляємо, що у квітні цього року буде розпочато процес щодо призначення старости по Худяківському старостинському округу. Згідно чинного законодавства, кандидатура, яку сільський голова має подати на затвердження сільської ради, попередньо має пройти процедуру Громадського обговорення та набрати підтримку не менше 17% від кількості виборців с. Худяки.

Хто бачить в собі сили та має бажання бути старостою - повідомте до 07.04.2023 сільського голову (0672697180) та пройдіть співбесіду. Обов’язковими вимогами є: вища освіта, знання державної мови, вміння роботи на комп’ютері, досвід роботи з людьми, комунікабельність, стресостійкість.