Про результати Громадського обговорення кандидатури ЗАГОРОДНЬОГО Олександра Анатолійовича на посаду старости Худяківського старостинського округу

Дата: 22.05.2023 16:08

За результатами Громадського обговорення кандидатури на посаду старости Худяківського старостинського округу, кандидатура ЗАГОРОДНЬОГО Олександра Анатолійовича вважається такою, що погоджена з жителями Худяківського старостинського округу, оскільки, в результаті Громадського обговорення, отримала підтримку у старостинському окрузі з кількістю жителів від 1500 до 10 тисяч (станом на 21.05.2023 кількість жителів у с. Худяки - 2478) - більше 17 % голосів (348 жителів, що дорівнює 17,4%) жителів від загальної кількості жителів відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах (виборців станом на 21.05.2023 у с. Худяки – 2000 осіб).