За шість місяців 2023 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків Черкащини сплачено 11,7 млрд грн

Дата: 10.07.2023 15:04

• За шість місяців 2023 року
  • бюджетів усіх рівнів платниками податків Черкащини
  •  сплачено 11,7 млрд грн

• повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Сергій Гришко за cічень-червень 2023 року платниками податків Черкаської області до бюджетів усіх рівнів сплачено 11,7 млрд грн податків, зборів та платежів. У порівнянні з аналогічним періодом 2022 року до бюджетів спрямовано на 43,5 відс., або на 3,5 млрд грн податків більше.
  • державного бюджету України сплачено 4,9 млрд грн, що на 53,3  відс., або на 1,7 млрд грн більше у порівнянні з показником за відповідний період минулого року.
  • бюджети Черкаської області отримали 6,8 млрд грн, що на 37,2 відс. або на 1,8 млрд грн більше, ніж за січень-червень 2022 року.
  • перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 6 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 36,3 відс. або на 1,6 млрд грн більше у порівнянні з показником за відповідний період 2022 року.

Сергій Гришко дякує платникам податків області за підтримку економічного фронту країни!