Дата: 16.06.2021 10:01

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо припинення Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «ЯЛИНКА» с. Думанці Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (код ЄДРПОУ 24355222) шляхом реорганізації (приєднання) до Закладу дошкільної освіти (ясла- садок) «ВЕСЕЛКА» с.Леськи Леськівської сільської ради Черкаського району  Черкаської області (код ЄДРПОУ 41053514)

1. Найменування організатора  громадського обговорення – Леськівська сільська рада.
  2. Мета: врахування думки жителів Думанецького старостинського округу Леськівської сільської ради щодо припинення Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «ЯЛИНКА» с. Думанці Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (код ЄДРПОУ 24355222) шляхом реорганізації (приєднання) до Закладу дошкільної освіти (ясла- садок) «ВЕСЕЛКА» с.Леськи Леськівської сільської ради Черкаського району  Черкаської області (код ЄДРПОУ 41053514).

3. Мета: реалізація права мешканців громади на вільний доступу до інформації, забезпечення гласності, відкритості та прозорості про діяльність органу місцевого самоврядування з питань функціонування закладів освіти Леськівської сільської ради, інформування громадськості про ініціативи та пропозиції Божедарівської селищної ради щодо припинення юридичної особи Комунального Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «ЯЛИНКА» с. Думанці Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (код ЄДРПОУ 24355222) шляхом реорганізації (приєднання) до Закладу дошкільної освіти (ясла- садок) «ВЕСЕЛКА» с.Леськи Леськівської сільської ради Черкаського району  Черкаської області (код ЄДРПОУ 41053514), обговорення відповідного проєкту рішення, що виноситиметься на розгляд сесії Леськівської сільської ради.

Забезпечення рівного доступу до якісної освіти є одним із пріоритетних напрямів реалізації державної освітньої політики. Основними завданнями розвитку системи освіти Леськівської сільської ради є охоплення навчанням і вихованням дітей, забезпечення кожній дитині рівного доступу до якісної освіти, економічних і соціальних гарантій для професійної самореалізації педагогічних працівників, розвитку матеріально - технічної бази закладів освіти.

Питання оптимізації залишається актуальним для галузі освіти протягом останніх років. Щорічний аналіз мережі навчальних закладів змушує шукати раціональні форми функціонування та розвитку як дошкільної, так і загальної середньої освіти для задоволення освітніх потреб населення.

Рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає його засновник (засновники).

Мережа закладів освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади.

Виходячи з перелічених демографічних, соціальних, економічних проблем ми бачимо єдиних вихід – є припинення Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «ЯЛИНКА» с. Думанці Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (код ЄДРПОУ 24355222) шляхом реорганізації (приєднання) до Закладу дошкільної освіти (ясла- садок) «ВЕСЕЛКА» с.Леськи Леськівської сільської ради Черкаського району  Черкаської області (код ЄДРПОУ 41053514)Дітей дитячого садка Леськівська сільська рада забезпечить  безкоштовним підвозом до с.Чорнявка шкільним автобусом. Вирішення питання можливого вивільнення працівників передбачається шляхом вжиття заходів щодо їх працевлаштування в інших закладах освіти громади.

Проведення ліквідації дасть можливість забезпечити повноцінною виплатою заробітної плати працюючих працівників, проведення модернізації та ремонтів дошкільних груп, поновити оргтехніку, та багато іншого із нагальних потреб закладів.

Зменшиться навантаження на бюджет, а за рахунок економії витрат на утримання інфраструктури освітньої галузі створиться можливість зміцнення навчально-матеріальної бази закладів освіти, а також реалізації проектів, що стосуються різних соціальних груп населення громади.

4. Строк, місце, час проведення громадських слухань, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників – громадські слухання відбудуться 23 червня 2022 року о 14.00 год. у приміщені Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «ЯЛИНКА» с. Думанці Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області.

5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форми для подання пропозицій (зауважень) – вул. Центральна, 53, с. Леськи Черкаська обл. Черкаський р-н. 19640, тел. (0472) 34-32-42, ел. адреса 33456597@ukr.net .

6. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає  до початку громадських обговорень з дати опублікування повідомлення про його проведення. Анонімні пропозиції ( зауваження) не реєструються.

7. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Насонова Ганна Олексіївна, начальник відділу освіти та культури виконавчого комітету Леськівської сільської ради.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у обговоренні проєкту рішення щодо припинення Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «ЯЛИНКА» с. Думанці Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (код ЄДРПОУ 24355222) шляхом реорганізації (приєднання) до Закладу дошкільної освіти (ясла- садок) «ВЕСЕЛКА» с.Леськи Леськівської сільської ради Черкаського району  Черкаської області (код ЄДРПОУ 41053514).