Привітання з нагоди Дня села!

Дата: 01.10.2023 15:02

Шановна громадо!

У жовтні села Думанці, Чубівка, Худяки та Чорнявка відзначають День Села.

Це особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Саме Вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ села, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу.

Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури. В цей святковий день від усієї душі зичимо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами.

Виконавчий комітет Леськівської сільської ради