ОГОЛОШЕННЯ! Відкрита вакансія бібліотекаря

Дата: 15.09.2023 12:01

ОГОЛОШЕННЯ!

КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Леськівської сільської ради, повідомляє про відкриту вакансію бібліотекаря Будинку культури с. Худяки

Кваліфікаційні вимоги :

• повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) ;
  • без вимог до стажу роботи;
  • вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Перелік документів:

• копію документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки;
  • копію документа про освіту;
  • фото 3*4 -2шт.
  • резюме

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Документи приймаються КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Леськівської сільської ради протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення за адресою: вул. Центральна, 54, с. Леськи, Черкаський район, Черкаська область.

Телефон для довідок:

093-669-94-48; 067-283-05-14.