Соціальна послуга "Патронат над дитиною"

Дата: 18.01.2024 14:01

Фото без опису     Тисячі дітей в Україні щороку потребують тимчасового та подальшого сімейного влаштування. Найчастіше — це родини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Проте, якщо їм вчасно допомогти, підтримати батьків, то є шанс зберегти сім’ю для дитини.

Саме для цього в Україні з’явився патронат над дитиною. В 2009-му році Міжнародна благодійна організація Партнерство Кожній дитині Partnership for Every Child  http://surl.li/plkgq) започаткувала послугу.

У  спільному дописі з Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей розповідається про патронат детальніше.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Якщо ви хочете стати патронатним вихователем, звертайтесь за контактами Служби у справах дітей за місцем проживання.

(Служба у справах дітей виконавчого комітету Леськівської сільської ради. Чекаємо Вас за адресою: с. Леськи, вул. Гоголя, 54 (приміщення амбулаторії  2 поверх кабінет №8).

Режим роботи з 8-00 до 17-15, обідня перерва з 13.00 до 14.00 години. Субота, неділля - вихідний

Особистий прийом громадян начальником служби :

щосереди з 8.00-13.00;14.00-17.00

Електронна пошта: ccdleskyotg@ukr.net); тел. 0985206046