Оголошення про перейменування провулків/вулиць сіл Леськівської СТГ

Дата: 22.03.2024 10:53

22 березня 2024 року на офіційному вебсайті Леськівської громади оприлюднено розпорядження «Про перейменування провулків та вулиць у населених пунктах Леськівської СТГ у рамках виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» №25 від 21.03.2024.

Відповідно до розпорядження перейменовано такі провулки та вулиці у населених пунктах Леськівської сільської територіальної громади:

Назва

села

Назви вулиць/провулків, що підпадають під перейменування

Назва вулиць/провулків відповідно до результатів громадського обговорення

Леськи

вулиця Різдвяна

вулиця Пушкіна

вулиця Острівна

Громадяни, які зареєстровані або є власниками будинків по вулицях/провулках, що змінили назву, можуть отримати копію відповідного розпорядження у відділі ЦНАП винонавчого комітету Леськівської сільської ради або у старост.

Закон не зобов’язує негайно йти і змінювати місце реєстрації (прописку) у звязку зі зміною назви вулиці/провулка. Це робиться по бажанню, особистому переконанню або по потребі.

При спадкуванні, продажі, даруванні будинку до нотаріуса подається копія розпорядження про перейменування.