Чи необхідно подавати декларацію, якщо платник податку у 2023 році відчужив корпоративні права товариства іншій фізичній особі?

Дата: 26.03.2024 14:51
Кількість переглядів: 22

Фото без опису

 

Чи необхідно подавати декларацію, якщо платник податку у 2023 році відчужив корпоративні права товариства іншій фізичній особі?

 

Відповідно до п.п. 170.2.1 п. 170.2 ст. 170 Податкового кодексу України облік загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами ведеться платником податку самостійно, окремо від інших доходів і витрат. Для цілей оподаткування інвестиційного прибутку звітним періодом вважається календарний рік за результатами якого платник податку зобов'язаний подати річну податкову декларацію, в якій має відобразити загальний фінансовий результат (інвестиційний прибуток або інвестиційний збиток), отриманий протягом такого звітного року.

Отже, в даному випадку платник податку повинен подати податкову декларацію за наслідками 2023 року.

 

За інформацією ДПС.

Більше новин - на наших офіційних ресурсах:

 

сайт ГУ ДПС у Черкаській області:

https://ck.tax.gov.ua/

 

сторінка у Facebook:

https://www.facebook.com/tax.cherkasy

 

Youtube-канал "Допомога платнику"

http://surl.li/lbuns


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано