Завершився ІІІ (районний) етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 03.05.2024 10:10

“Всеукраїнські шкільні ліги – це спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом. Учнівські команди змагалися за першість з баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування та черлідингу. Для участі у змаганнях зареєструвалися 80% закладів освіти Черкаського району”.

У спортивних заходах з баскетболу, футзалу, спортивного орієнтування, черлідингу Леськівську ТГ представляли команди Леськівського, Худяківського та Чорнявського ліцеїв. Після тривалих і напружених ігор призові місяця ІІІ (районного) етапу розподілилися наступним чином:

Баскетбол (дівчата) 1 місце – Леськівський ліцей з початковою школою та гімназією;

Футзал – 3 місце – Худяківський ліцей з початковою школою та гімназією;

Спортивне орієнтування 2 місце - Леськівський ліцей з початковою школою та гімназією.

Вітаємо наших спортсменів з відмінним результатом та вболіваємо за всіх учасників змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Команда дівчат «Скорпіони» Леськівського ліцею, які здобули першість у змаганнях з баскетболу представлятимуть Черкаський район у ІV (обласному) етапі. Бажаємо учасникам міцного здоров’я, наполегливості, наснаги та перемоги!

Дякуємо нашим захисникам за можливість проводити такі заходи. Разом переможемо!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги

Відділ освіти, культури, сімї, молоді та спорту