ОГОЛОШЕННЯ! Проведення опитування мешканців та представників бізнесу для підготовки Стратегії розвитку громади

Дата: 05.06.2024 10:53

Шановні мешканці Леськівської територіальної громади та представники бізнесу!

На виконання вимог чинного законодавства виконавчим комітетом Леськівської сільської ради розпочата робота з підготовки Стратегії розвитку Леськівської територіальної громади на 2024-2030 роки, яка буде здійснена у співпраці та за підтримки експертів громадської організації «Асоціація «Відродження та розвиток» за підтримкою Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Одним з перших етапів підготовки стратегії є проведення опитування представників бізнесу та мешканців громади для визначення оцінки підприємницького клімату в громаді, основних проблем громади та перспектив її розвитку на майбутнє.

У зв’язку з цим запрошуємо представників бізнесу та мешканців громади в термін до 17.06.2024 року пройти онлайн опитування:

(заповнюється особисто керівником підприємства чи фізичною особою – підприємцем або визначеною ними уповноваженою особою)

(заповнюється мешканцями громади, яким виповнилося 16 років)

У разі неможливості пройти опитування онлайн, Ви можете скористатися можливістю пройти опитування шляхом заповнення бланків анкет в ЦНАПах нашої громади в робочий час за адресами:

• с. Леськи, вул. Центральна, 53, тел. 0634791716

• с. Худяки, вул. Черкаська, 96а, тел. 0633009130, 0472349-055;

• с. Чорнявка, вул. Центральна, 26, тел. 0472346474;

• с. Думанці, вул. Благовісна, 100, тел. 0472348242.

Заздалегідь вдячні за співпрацю та участь у розробленні головного програмного документу громади. Сподіваємося, що за участі бізнесу та громадськості нам вдасться спільними зусиллями підготувати Стратегію, яка враховуватиме всі актуальні напрямки та забезпечить подальший розвиток нашої громади.